OPIS TRASY BIEGU GŁÓWNEGO:

START z ul. Szafrańców (obok Galerii Północnej), skręt w lewo, w ul. Trakt Nadwiślański i w prawo w Obrazkową, dalej przez skrzyżowanie z ul. Myśliborską zawodnicy wbiegają w ul. Świderską i dalej biegną ul. Świderską skręcają w lewo, w krótki fragment ul. Mehoffera, a następnie w prawo, w ul. Nowodworską i ul. Odkrytą aż do skrzyżowania z ul. Stefanika, gdzie następuje nawrót i trasa biegnie w odwrotnym kierunku ulicami: Odkrytą, Nowodworską, Mehoffera, Świderską,  al. płk. R. Kuklińskiego (trasa biegnie ścieżką pieszo rowerową) aż do miejsca wbiegnięcia na most M. Skłodowskiej-Curie. Trasa skręca w prawo na ścieżkę pieszo rowerową, a następnie po bielańskiej stronie  mostu biegnie fragmentem al. gen. M. Wittek i dalej – przy ul. Farysa na wysokości przejścia dla pieszych wraca na ścieżkę pieszo rowerową (fragment al. gen. M. Wittek) prowadzącą na most M. Skłodowskiej-Curie w kierunku Białołęki. Po zbiegnięciu z mostu – fragmentem al. płk. R. Kuklińskiego, trasa skręca w prawo, w ul. Świderską i dalej w lewo, w Świderską, a po minięciu skrzyżowania z ul. Myśliborską – w Obrazkową, do skrętu w lewo, w Trakt Nadwiślański, a następnie na światłach w prawo, w ul. Szafrańców, gdzie prowadzi do METY/STARTU – na wysokości Galerii Północnej.   

OPIS TRASY BIEGU DLA DZIECI:

Seria I:

Start biegu z ul. Szafrańców, przy Galerii Północnej. Prosta ok 30-50 m, i dalej trasa prowadzi w lewo w Trakt Nadwiślański. Po ok 150 m nawrót do mety.

Seria II:

Start biegu z ul. Szafrańców, przy Galerii Północnej. Prosta ok 30-50 m, i dalej trasa prowadzi w lewo w Trakt Nadwiślański i w lewo w drogę bez nazwy. Po ok 300 m nawrót do mety.

Seria III:

Start biegu z ul. Szafrańców, przy Galerii Północnej. Prosta ok 30-50 m, i dalej trasa prowadzi w lewo w Trakt Nadwiślański i w lewo w drogę bez nazwy. Po ok 450 m nawrót do mety.